• image
  • image
  • image
  • image
  • image


x
23
jun
2017



Memorijalni turnir "Refik Memišević - Brale" '

'

Dvanaesti po redu međunarodni kadetski turnir u rvanju grčko-rimskim stilom koji nosi ime po Refiku Memiševiću – Braletu, proslavljenom šampionu, održaće se 24. i 25. juna u Hali sportova u Subotici.
Ovo takmičenje se nalazi u kalendaru UWW. Na turniru će učestvovati 15 reprezentacija, sa preko 140 takmičara, iz celog sveta.
Takmičenje počinje u subotu 24. juna u 9 časova, a svečano otvaranje je zakazano za 16,30 časova, nakon čega slede finalne borbe, dok je drugi finalni dan i zatvaranje u nedelju.

Ulaz u Halu sportova je BESPLATAN.

Final Bulletin

Detalji
x
6
jun
2017



NOVA MEDALJA ZA SRPSKO RVANJE SA PRVENSTAVA EVROPE'

'

Nađ Sebastijan BRONZANI na U-23 European Championships in Szombathely, Hungary
Ruski rvač ASLAN VISAITOV bio je pozitivan na doping testu na Prvenstuvu Evrope koje je u martu mesecu ove godine održano u Szombathely (HUN). U kvalifikacijama je ruski rvač pobedio našeg Sebastijna Nađa (66 kg) na poene 7-1. Budući da je ruski rvač ušao u finale Sebastijn Nađ je kroz repesaž sa dve pobede (SVK i HUN) dobio priliku da se bori za bronzanu medalju, ali je izgubio od Serhil Kozuba (UKR) i zauzeo 5 mesto.
Nakon diskvalifikacije Aslana Vitasova Sebastijan Nađ je pomeren u konačnom rangiranju i pripala mu je BRONZANA MEDALJA.
Ova informacija objaveljena je na zvaničnom internet sajtu Svetske rvačke federacije
Asgarov Visaitov suspended following anti doping violations

Detalji
x
5
jun
2017



"Heracle cup" Temišvar'

'

Na medjunarodnom turniru "Heracle cup" koji je održan u Temišvaru gde je učestvovalo 158 takmičara iz 11 zemalja Srpski takmičari su prvog dana u pojedinačnom delu takmičenja osvojili:
1. Mesta
Boris Petrov Proleter Zrenjanin 53 kg, Petrović Ilija Vitez Šabac 85 kg, Gajić Uglješa Vitez Šabac 73 kg
2. Mesto
Janko Letica Radnički Bgd 53 kg
3. Mesta
-Miloš Perović Crvena Zvezda Bgd 42 kg, Dušan Janković Crvena Zvezda Bgd 22 kg, Marko Todorović Crvena Zvezda Bgd 25 kg, Nemanja Marinković Žandarmerija Bgd 42 kg, Aleksandar Terzin Proleter Zrenjanin 29 kg, Vanja Kuručev Proleter Zrenjnin 47 kg, Gajić Momčilo Vitez Šabac 53 kg, Luka Beljanski Partizan Mol 38 kg, Andrašić Marko Partizan Mol 59 kg, Olah Gergely Partizan Mol 44 kg
U drugom danu takmičenja Održane su ekipne borbe Srbija je zauzela 3. Mesto pobedivši ekipu iz Hrvatske u borbi za medalju. Prva je bila ekipa Moldavije a druga ekipa Rumunije. Sastav Srpske ekipe bio je sledeći:
32 kg Marko Todorović CZBG
35 kg Miloš Jovanović CZBG
38 kg Luka Beljanski PAMO
42 kg Miloš Perović CZBG
47 kg Cimir Ivan UKR
53 kg Momčilo Gajić VIŠA
59 kg Kočić Stevica Partizan Mol
66 kg Popetru Dragoljub PRZR
73 kg Uglješa Gajić VIŠA
85 kg Ilija Petrović VIŠA

Detalji


LINK